Fotbal

Cílem základní fotbalové přípravy malých talentů je naučit děti základním pohybům potřebných pro fotbal, sociální interakci a kolektivnímu myšlení, základům angličtiny a rozpoznání vlastních emocí.

Fotbal

Program pokračuje i pro děti školního věku. Ve spolupráci s týmem FC Zbrojovka Brno tak Vaše děti dostanou jedinečnou šanci stát se profesionálním sportovcem a hrát fotbal za prvoligový tým.

Kroužky pro naši Mateřskou školu Fantazie zprostředkovává společnost Little Talents.
Více podrobností naleznete na www.littletalents.cz, a na mobilním čísle: +420 797 973 131. Platba za kroužky je hrazena výhradně společnosti Little talets. Proto jakékoliv finanční záležitosti, prosím, komunikujte se společností Little Talents. Děkujeme.

info@littletalents.cz

Co tedy bude na děti během lekcí čekat?

• Základní pohybová průprava,
  • cílenější hra s míčem pro malé talenty,
  • zvládání emocí,
  • nahraj,
  • týmová hra,
  • rozšiřování tematické slovní zásoby v angličtině,
  • zklidnění a relaxace na závěr každé lekce.

Kdy:

Cena: