Strava

Staráme se, aby u nás ve Fantazii měly děti z jídla potěšení a současně jedly zdravě. Šikovné paní kuchařky nám vaří z čerstvých surovin a bez chemických přísad ta nejlahodnější jídla.

O jídelně

Školní jídelna Brno, Náměstí Svornosti 7 je samostatná příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je městská část Brno-Žabovřesky.

Kuchyně je vybavena moderními přístroji, pracovní prostředí je na vysoké úrovni a splňuje náročné hygienické požadavky. O skladbu jídelníčku se starají vyškolení pracovníci a zajišťují, aby strava byla pestrá a odpovídala požadavkům zdravé výživy.

Hlavní důraz klademe na naše dodavatele, abychom jídla připravovali vždy z čerstvých, kvalitních surovin a velkého množství zeleniny. Paní kuchařky velmi dobře kombinují masová jídla s vegetariánskými, které obsahují přiměřené množství luštěnin vhodné pro děti. Každý den mají děti k dispozici velké množství pestrého ovoce a zeleniny pro doplnění jídelníčku. Po celý den nabízíme dětem pitný režim (čaj, voda, džus, mléko). Jídlo je pro nás důležité, stále s paními kuchařkami pracujeme na tom, aby byl jídelníček pestrý a vyvážený. To nejdůležitější pro nás ovšem je, aby bylo jídlo pro děti přitažlivé, voňavé a chutné.

Registrace strávníků

Martina Petrželová (referentka stravy)

stravne@sjsvornost.cz

Odhlášení stravy