Novinky

Ve Fantazii se každý den něco děje. Dopoledne se vzděláváme a odpoledne s dětmi sportujeme, hrajeme tenis, zkoumáme a objevujeme. Podívejte se, co právě podnikáme.

Zahradní slavnost

11. 6. 2019

V úterý 18. 6. budeme pasovat předškoláky a také se rozloučíme se školním rokem.

ŠVP MORÁVKA

5. 6. 2019

27. - 31. 5. 2019 proběhla škola v přírodě v malebném kraji Beskyd.

Přespání ve školce

21. 5. 2019

Ve středu přespíme s dětmi v naší školce. Odpoledne půjdeme na představení Čtyřlístek do kina. Večer si opečeme špekáčky, zahrajeme hry a v noci zjistíme, jestli si hračky hrají bez nás.

Světový den hygieny rukou 5. květen 2019

3. 5. 2019

Světový den hygieny rukou, který každý rok připadá na 5. květen, který je součástí iniciativy Světové zdravotnické organizace (WHO)

Velikonoční projekt

18. 4. 2019

V naší školce jsme vyhlásili velikonoční projekt "Barevný týden", kterým jsme dětem přiblížili některé zvyky a tradice spojené s Velikonocemi. Každý den se děti ze tříd Myšičky, Sovičky a...

Medík ve školce

5. 4. 2019

Naše mateřská škola se zapojila do projektu "Medové snídaně". Cílem projektu je podpora zdravého životního stylu a propagace kvalitních potravin – především medu.