Novinky

Ve Fantazii se každý den něco děje. Dopoledne se vzděláváme a odpoledne s dětmi sportujeme, hrajeme tenis, zkoumáme a objevujeme. Podívejte se, co právě podnikáme.

Velikonoční projekt

18. 4. 2019

V naší školce jsme vyhlásili velikonoční projekt "Barevný týden", kterým jsme dětem přiblížili některé zvyky a tradice spojené s Velikonocemi. Každý den se děti ze tříd Myšičky, Sovičky a...

Medík ve školce

5. 4. 2019

Naše mateřská škola se zapojila do projektu "Medové snídaně". Cílem projektu je podpora zdravého životního stylu a propagace kvalitních potravin – především medu.

Zápis do školky

8. 3. 2019

Mateřská škola Fantazie vypisuje zápis dětí na školní rok 2019/2020 a to od 18. března 2019.

Montík

6. 3. 2019

Máte chuť vést výchovu a vzdělání svých dětí trochu jinak? Chcete připravit své dítě na vstup do první třídy tak, aby se mu dařilo? Aby bylo úspěšné a spokojené?

číst více
PlayWisely® program v Brně!

1. 3. 2019

Od 1. dubna 2019 budou mít i v Brně maminky a děti od 4 měsíců do 5 let možnost pravidelně navštěvovat unikátní program zaměřený na rozvoj jedinečného potenciálu dětí.