Sportovní tenisová přípravka

Sportovní tenisová příprava dětí se zaměřuje na rozvoj všestranných sportovních dovedností potřebných pro následnou hru tenisu.

Sportovní tenisová přípravka

Našim snem a cílem je dělat to, v co věříme. A dělat to dobře. Není novinkou, že pěstování sportu podporuje zdraví, my však díky zkušenostem a vlastní praxi víme, že to vůbec nejdůležitější je pěstování lásky ke sportu. Jako milovníci pohybu neradi, avšak čím dál častěji vidíme děti, které jsou od kolébky vedeny k jednomu sportu, pro který tak brzy nejsou psychicky ani fyzicky zralé. My to chceme dělat jinak. Správně. Nabídnout dětem předškolního věku hravou přípravu, která všeobecně zlepší jejich koordinaci, motoriku a hlavně - probudí jejich sportovního ducha. Ať si později vyberou jakýkoliv sport, budou ho dělat s chutí. A to bude náš splněný sen.

Petr Klein

info@esosportcentrum.cz

Náplň programu:

• rozvoj gymnastických základů,
  • rozvoj atletických dovedností,
  • rozvoj motorických schopností – koordinace, motorika apod,
  • základy tenisových dovedností,
  • sportovní a míčové hry,
  • budování pozitivního vztahu ke sportu,
  • správná technika rozcvičení,
  • poznáváni možností vlastního těla,
  • vštěpovaní sportovního chování a fair play,
  • poznávání sportovního náčiní a profesionálních sportovců.

Kdy: Úterý - přesný čas bude upřesněn po přihlášení

Cena: 3 900 Kč za 20 lekcí (program trvá od října do konce března)