Mumínek

Program Mumínek je určen dětem od 1 do 3 let. Jde o první seznamování s prostředím mateřské školy, které můžete zažívat společně se svým dítětem.

Klub Mumínek

Dětský klub Mumínek je místem, kde si mohou děti a rodiče na rodičovské dovolené najít nové přátele, smysluplně trávit volný čas a v neposlední řadě se vzdělávat, vyměňovat si cenné zkušenosti. Každý týden je připraven program pro společně strávený čas. Zazpíváte si, povíte si básničky a říkanky, namalujte obrázky. Děti si zacvičí a pohrají v prostředí připraveném podle potřeb nejmenších.

Barbora Lukšíková

luksikova@msfantazie.cz

Součástí klubíku jsou i pravidelná plánovaná sekávání s rodiči. Pořádáme semináře s různými tématy, vypsané v našich aktualitách.

Cvičení pro pohodu s dětmi i bez dětí pro školní rok 2019/2020

• Cvičení dospělých – cvičení pro pohodu – protahovací a posilovací cvičení pro svalovou rovnováhu. Cvičíme s vlastním tělem, případně s overbalem. Bez skákání a potoků potu. Cvičení obsahuje prvky jógy, pilates, kalanetiky, cviky pro zdravá záda. Po cvičení se budete cítit příjemně protažení i budete vědět, že jste si zacvičili. Cvičí se na karimatkách, bez bot, v pohodlném oblečení.
  • Cvičení dětí – pohybové hrátky s říkankami i pomůckami. Lekce má část pomalejší a rušnější. Rozvíjíme spolupráci, koordinaci pohybu, převážně hrubou motoriku.

Kdy: Čtvrtek

9.00 – 9.55 cvičení dospělých ve společnosti dětí

10.05 – 10.50 cvičení dětí cca 1.5 – 3 roky (předškolkové děti, co už aspoň trochu chodí)

11.00 – 11.55 cvičení dospělých s hlídáním dětí

Cena: 100,-Kč za lekci

S sebou: Přezůvky, pohodlné oblečení.

Kdo: cvičení povede zkušený lektor Martina Špalková